Гідравлічні системи Bobcat®: standart flow, high-flow, super flow

Bobcat S86

Останніми роками компанія Bobcat® суттєво розвинула гідравлічні системи в спецтехніці. Це пов’язано зі зростаючими вимогами власників і операторів навантажувачів отримувати більше за допомогою однієї машини. У цій статті ми розповімо вам про гідравлічні системи від Bobcat® – standart flow, high-flow, super flow.

Standart Flow

Standart Flow – стандартний потік гідравліки 87 літрів/хв від Bobcat® для стандартних операцій роботи навісного обладнання, яке потребує меншої гідравлічної потужності , таких як завантаження та перевезення вантажів. Стандартне навісне обладнання для такого гідравлічного потоку це ківш та вила.

High-flow

High-flow – високий потік гідравліки до 138 літрів/хв від Bobcat® для виконання складних завдань. До навантажувачів з системами High-flow підходить таке навісне обалднання як фреза, траншеєкопач, рубанок і шліфувальник пнів. Також, для стандартного навісного обладнання можна переключатися на стандартний потік.

Super flow

Super flow – надвисокий потік гідравліки від Bobcat до 159 літрів/хв. Виконуйте найскладніші роботи з навісним обладнанням, за допомогою насадок, розроблених спеціально для гідравліки з надвисоким потоком, включаючи холодні рубанки для фрезерування тротуарів, різання бетону та асфальту, мульчери для очищення землі від дерев і густих кущів, та надпоточні снігоочисники.

Компанія Bobcat® пішла далі і випустила міні фронтальний навантажувач де є поєднання трьох гідравлічних потоків: standart flow, high-flow, super flow. Це нові компактні навантажувачі Bobcat S86 (колісні) і T86 (гусеничні) оснащені найпотужнішими двигунами та гідравлічними системами, які будь-коли пропонувала компанія для своєї компактної лінійки. Машини S86 і T86, оснащені High Flow та Super Flow, також мають системи кріплення Bobcat Power Bob-Tach як стандарт. Це додає комфорту та продуктивності, дозволяючи приєднувати та знімати навісне обладнання, не встаючи з сидіння оператора, просто використовуючи перемикачі, зручно розташовані в кабіні.

Компанія “ГЕНЕРАЦІЯ-УКРАЇНА” пропонує купити новий міні навантажувач Bobcat S86 в нашому інтернет-магазині спецтехніки.

Bobcat S86
Bobcat S86

Схожі публікації

Viber